У Фонді допомагають тим, хто потребує підтримки

Одне з актуальних питань, з яким звертаються у приймальню Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», – відсутність належного фінансування державою потреб діабетиків та інсулінозалежних.

Протягом двох років у діяльності Фонду  діє проект «Допомога інсулінозалежним дітям». У Луцьку на обліку 42 дитини віком до 18 років. З березня 2014 року «Тільки разом» надає систематичну допомогу на придбання ланцетів, тест-смужок для контролю цукру в крові та голок для ін’єкцій інсуліну. До цього часу, як і у попередні роки, виплата допомоги відбувається через соціальні картки на ліки.

Днями ж у Фонд звернулись представники Волинської спілки діабетиків….Члени цієї організації – дорослі, хворі на діабет..…У листі – зверненні вони просили виділити кошти на придбання спеціальних вітамінів.

Зі слів голови спілки Ткачука Миколи, прийом вітамінів це один з методів для профілактики і поліпшення стану хворого. Особливо ці вітаміни потрібні на початку весни, коли дуже мало свіжих овочів, фруктів і ягід, адже організм у всіх людей потребує мінералів та вітамінів.

Закупивши необхідні препарати, вже сьогодні, представники Фонду передали Волинській спілці діабетиків необхідні ліки.

 

oksy

Залиште коментар