У Гуті-Боровенській – День села

В середу у Гуті-Боровенській – давньому селі з цікавою історією було людно і весело. Місцеві жителі та гості святкували день села. Зокрема, місцеві спортсмени мали можливість позмагатися в турнірі з міні-футболу, участь в якому також взяли команди із сусідніх сіл. До речі, подарунки отримали усі. 
«Команди-учасниці отримали від представників Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» по м’ячу, а команда, яка здобула перемогу – два м’ячі, – розповідає Юрій Дмитрук, керівник районного офісу УКРОП в Камені-Каширському. – Також у сільському клубі відбувся концерт. Тож, ще один подарунок від Фонду – виступ аматорського колективу Камінь-Каширського РБК «Поліські веретена», щиро порадував глядачів».
Зал місцевого клубу був переповнений. Місцеві жителі нарікають, що концерти в селі бувають вкрай рідко.
«Тому люди були дуже задоволені виступами колективів, які взяли участь у концерті, – розповідає Ніна Грисюк, учасниця народного фольклорного аматорського колективу «Приданки». – Ми ж намагалися створити людям гарний настрій, співали веселі пісні, представили організоване дійство «Як ловити рибку». Веселі посмішки та щирі аплодисменти свідчили, що глядачі задоволені». 
Також в цей день шестеро місцевих жителів отримали Подяки від Народного депутата України Ірини Констанкевич. Зокрема, Подяку отримала Віра Грисюк, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гута-Боровенська, керівник аматорського фольклорного колективу «Приданки», Любов Тимошик, завідуюча дитячим садочком, Ольга Кузьмич, ветеран галузі поштового зв’язку, Лідія Обущко, ветеран галузі ветеринарної медицини, Іван Зеленко, ветеран галузі сільського господарства, Віталій Сидорчук, ветеран футбольної команди села. Їм також вручили подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» – набори посуду в українському стилі. 

oksy

Залиште коментар