У Карпатах – реабілітація волинян, бійців АТО

Стартував 10-ий медико-психологічний проект «Зігрій душу». Цього разу, чоловіки, які повернулися з зони АТО, поїхали у Карпати.

Спільними зусиллями Ковельського центру допомоги 51 ОМБР (координатор Анна Лисакова), психологів Олени Звєрєвої та Олени Тарасюк, митця Тетяни Мялковської при фінансовій підтримці Фонду«Новий Луцьк» 10-ий заїзд проекту «Зігрій душу» розпочався у Еко-Курорті «Ізкі», психологічну допомогу отримають 16 волинян. Під час 9-го заїзду проекту, який, варто зауважити, теж відбувався у Карпатах, у Буковелі, реабілітацію пройшло 18 волинян.

У програмі реабілітації на чоловіків чекає апе-терапія (лікування бджолами) та іпо-терапія (реабілітаційний контакт з кіньми). Також, окрім надання психологічної підтримки, постійної роботи психологів, хлопці зможуть відвідати лазню, гірську річку, посидіти біля ватри, поїхати до озера Синевір. Також у рамках проекту передбачене спілкування з священником, отцем Ярославом.

Нагадаємо,  що 8-ий заїзд проекту відбувся на базі санаторію «Пролісок», що у селі Грем’яче Ківерцівського району. Тоді реабілітацію пройшли 15 волинян.

Redaktor

Залиште коментар