У КОНЮХІВСЬКІЙ ШКОЛІ ЗАВДЯКИ ФОНДУ – 15 НОВИХ ДОШОК 

Придбання дошок та оргтехніки для Конюхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Локачинського району відбулося за спільної участі сільської ради, ініціативної громади та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 
За словами директора навчального закладу Віталія Нижника, у Конюхах здобувають знання 89 учнів. 
«Приміщення освітнього закладу збудоване ще 1970 році. Щоб навчання дітей було сучасним, ефективним і комфортним, у школі облаштували комп’ютерний клас, встановили два плазмових телевізори, осучаснили систему опалення, замінили усі вікна і двері на енергоощадні, – розповів директор. – Багато працюємо над тим, аби створити затишок і зручність для учнів. Проте матеріально-технічна база постійно потребує оновлення». 
Щоб осучаснити ведення навчального процесу, ініціативна група на чолі із вчителем зарубіжної літератури Іванною Прокопчук підготувала проект для залучення коштів із сільської ради та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 
«У школі необхідно замінити класні дошки, які служать учням уже більше як півстоліття. Комп’ютерний клас встановлений майже десять років тому, а тому він технічно і морально застарів. Через це погано функціонує Інтернет, – зазначила пані Іванна. – Досить складно говорити про ефективне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, проходження дистанційних курсів, прослуховування вебінарів, які необхідні для сучасного навчального процесу, коли немає відповідного технічного оснащення». 
Успішно реалізований проект забезпечив класи Конюхівської школи 15 дошками, одна з яких – коркова, придбаними за кошти фонду Ігоря Палиці. За фінансового сприяння сільської ради школа отримала новий ноутбук і проектор, а громада купила для навчального закладу проекційний екран.
«Ігор Палиця і укропівці вболівають за майбутнє України – молодь, тому постійно підтримують подібні ініціативи громади, – зазначив під час презентації проекту керівник Локачинського осередку партії УКРОП Василь Демидюк. – Від фізичного і освітнього розвитку дітей залежить збереження нашої нації, її культурних традицій, примноження матеріальних надбань. Маємо допомогти молоді впевнено йти до професійно вдосконалення і самоствердження, щоб вони будували сучасну європейську державу».
Василь Демидюк передав учням два футбольні м’ячі від очільника обласного УКРОПу, депутата обласної ради Вячеслава Рубльова. 

oksy

Залиште коментар