У Ковелі – Кубок міста з бочче

У Ковелі відбувся Кубок міста з бочче серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. 
Бочче – це один із різновидів гри з м’ячем, що входить до переліку паралімпійських видів спорту. Для гри використовують 13 м’ячів: 6 синього, 6 червоного і 1 білого кольорів. Завдання гравця полягає в тому, щоб максимально наблизити м’ячі свого кольору до білого м’яча. Організатори змагань, члени громадської організації «Добродія в дії» розповіли, що 2018 рік на Волині оголосили роком бочче. Упродовж року змагання відбулися у Володимирі-Волинському, Маневичах, Шацьку, Ковелі, Луцьку та Горохові.
Учасниця змагань Ольга Яренчук розповіла, що у бочче грає усього рік, однак за цей період її життя докорінно змінилося. 
«Бочче – ідеальний вид спорту для людей з ураженням опорно-рухового апарату. В нашій країні про нього знають небагато. Я й сама дізналася про цей вид спорту лише рік тому. Пригадую, що на перше тренування мене запросив голови ГО «Добродія в дії» Володимир Кравчук. Саме тоді моє життя докорінно змінилося: з’явилися нові знайомства та захоплення, а перші успіхи стимулювали працювати ще наполегливіше», – розповіла Ольга Яремчук.
Ольга Яремчук представляла Волинь на чемпіонаті України з бочче в Одесі. До слова, волинські спортсмени тоді повернулися із ІІ місцем. Нині ж дівчина готується до чемпіонату області, який відбудеться у Луцьку 30 листопада. 
На захід прибули депутати-укропівці – Волинської обласної ради Михайло Імберовський та Ковельської міської ради Наталія Сеник. 

«Абсолютно переконана, що такі змагання вкрай потрібні усім нам, – зазначила Наталія Сеник. – В атмосфері дружби, взаємоповаги, чесної боротьби за перемогу усі ми змінюємося, відкидаємо зашкарублі стереотипи, концентруючись на загальнолюдських цінностях. Сподіваюся, що учасники зуміють насолодитися грою та радістю перемоги, а змагання стануть традиційними для краю».

Проведення змагань уже традиційно підтримав Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Переможців нагородили кубками та медалями.

«Я уже втретє удостоївся честі розділити із вами радість і хвилювання змагань. Гра у бочче і для мене стала, якоюсь особливою, напрочуд хвилюючою подією. Насамперед тому, що за короткий період я пройнявся глибокою шаною до учасників та організаторів змагань. Ви взірець для наслідування усім тим людям, що не можуть віднайти у собі сили, час, натхнення змінити своє життя, підтвердження словам, що незмінна супутниця успіху лише праця. Пишаюся, усіма вами», – підсумував Михайло Імберовський.

oksy

Залиште коментар