У Луцьку відбувся традиційний футзальний турнір серед ветеранів

Минулими вихідними, 12-13 грудня, у Луцьку відбувся ХІ турнір з міні-футболу серед ветеранів «Дружба без кордонів 2020». У ньому взяли участь чоловіки віком 40 років і старші.

Футзальні змагання, які стали вже традиційними, проходили в спортивному залі Волинського національного університету ім. Лесі Українки.Захід організували Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Федерація футболу міста Луцька за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Зі слів голови Федерації футболу міста Луцька Василя Кохановського, у попередні роки такі турніри були міжнародними, на них приїздили навіть команди з інших країн. Проте нині через карантинні обмеження у турнірі взяли участь в основному волинські команди та футболісти зі Львова.

За підсумками дводенного турніру першість здобула АФК «Володимир», друге місце – у ФК «Володимирівка», третє – у ФК «Ветеран-Лучеськ», четверте – у ФК «Львів».

Кращим захисником визнали Олександра Антонюка («Володимир»), кращим бомбардиром – Романа Волоха («Володимир»), кращим нападником – Василя Сачка («Ветеран-Лучеськ»), кращим воротарем – Назар Савич («Львів»).

tilkyrazom

Залиште коментар