У Луцьку змагаються юні боксери

Майже дві сотні юних спортсменів беруть участь у відкритій першості Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Луцької міської ради з боксу, яка триває цими вихідними, 1 і 2 лютого.

Відкритий чемпіонат Волині з боксу відбувається у спортивному комплексі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. Змагання присвячені нашому земляку Володимиру Каменєву, який першим на Волині отримав звання майстра спорту з боксу.

«Маємо 170 учасників, це діти від 8 до 16 років. Сподіваємося, наступного року буде ще більше, – розповідає директор спортивної школи Валерій Панчук. – До нас приїхали учасники з білоруського Бреста, польського Замостя, Рівного і, звісно, з усієї Волинської області. Ми влаштували все так, аби усі учасники змагань отримали медалі й грамоти. Переможцями всі не стануть, але пам’ять про цей турнір матимуть».

До слова, спортивна школа існує уже 32 роки. «У нашій школі – 13 видів спорту, і з кожного виду проводимо змагання. Тобто щороку ми проводимо 26 своїх змагань, – додає Валерій Панчук. – Нинішні змагання з боксу особливі тим, що син Володимира Каменєва є тренером нашої спортшколи. Крім того, він був другом мого батька. Не маємо права забувати наші спортивні легенди, ними треба пишатися й берегти пам’ять».

«Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» завжди з радістю підтримує такі заходи, адже спорт – один із пріоритетних напрямків нашої діяльності, – зауважила заступник голови правління Фонду Катерина Шкльода. – Передаю вітання від засновника Фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці, який завжди підтримував і підтримуватиме розвиток спорту, який сам займається спортом і вболіває за здоровий спосіб життя, особливо юного покоління. Можете розраховувати на нашу допомогу і підтримку».

tilkyrazom

Залиште коментар