У Луцьку діткам особливої долі подарували вишиванки

Патріотичні подарунки отримали маленькі лучани в Палаці культури міста Луцька. Благодійники вручили вишиванки й солодощі. Окрім того, передали подарунки від дітей з-за кордону. Свято «Подаруй дитині вишиванку» відбулося сьогодні, 19-го грудня.

Зі слів начальника Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліни Галан, 23 вишиванки отримали діти-сироти, 6 сорочок діти-інваліди. Окрім того, маленьким лучанам роздали подарунки та солодощі.

Зауважимо, що акція відбувається з 2011-го року з ініціативи Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». За цей час вишиті сорочки вже отримали 233 дитини-сироти, позбавлені батьківського піклування та дітки з особливими потребами. Їх вишивали понад 100 луцьких майстринь.

«Уже третій рік поспіль ми збираємося з дітьми, аби вручити вишиванки, які готували хрестик за хрестиком луцькі майстрині. Ця добра акція має глибокий зміст. Ми хочемо, аби наші діти, маленькі лучани, із самого дитинства привчалися до того, що на свята потрібно приходити у вишиванках. Сьогодні буде ще багато подарунків й це робить свято особливим — об’єдналося багато людей, щоб показати, як важливо в добрі, радості, щасті бути разом, і тоді жодна війна, тривога, неспокій не стануть нам на перешкоді до кращого життя», — звернулася до присутніх заступник голови правління Фонду Ірина Констанкевич.

«Спочатку ми вирішили згуртувати переселенців навколо спільної справи, аби вони відволіклися від проблем і знайшли корисну для себе роботу. Так, ми провели кілька майстер-класів і переселенці вишили кілька сорочок. А передають вишиванки дітям особливої долі тому, що так хочуть віддячити волинянам за гостинний прийом і допомогу», — розповіла керівник Волинського обласного благодійного фонду «Допоможи дитині» Наталія Швець.

Окрім волинських вишиванок, дітки отримали подарунки від своїх однолітків із-за кордону.

«Мені приємно, що кожен отримав сьогодні подаруночки. Це Миколай походив по світу, побував у Скандинавських країнах, у Німеччині й постукав у серця тих діток, щоб вони для вас підготували подарунки», — каже голова Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна»Людмила Лонюк.

Своїм подарунком дуже задоволена семирічна лучанка Олександра, яка теж отримала вишиванку. Дівчинка каже, що тепер її одягатиме на свята.

Вихованці творчої студії Наталії Журавльової потішила присутніх виставою «Долина ельфів».

Redaktor

Залиште коментар