У Луцьку розпочався Чемпіонат з легкої атлетики

Сьогодні на оновленому стадіоні “Авангард” зібрались спортсмени з усієї України. Командний чемпіонат атлетики відбуваютється на облаштованому лекгоатлетичному комплексі, який створили за сприяння та з ініціативи Ігоря Палиці. На реконструкцію витратили понад 9 млн грн. Так, вперше за багато років на головній спортивній арені області відбуваються легкоатлетичні змагання у всіх без виключення видах цього спорту.

До Луцька завітало більше 600 спортсменів та 100 арбітрів з усіх регіонів України, серед яких чемпіони та призери чемпіонатів світу та Європи. Вперше із початку 1980-х років на «Авангарді» проводитимуться на національному рівні змагання із метальних легкоатлетичних дисциплін, стрибків із жердиною, у довжину та висоту.

Під час офіційного відкриття змагань присутні були: заступник міністра молоді та спорту Ігор Гоцул, засновник Фонду “Новий Луцьк” Ігор Палиця, голова правління Фонду “Новий Луцьк” Олександр Товстенюк.DSC_0079 DSC_0068 - копия DSC_1781 - копия DSC_0009 - копия DSC_0498 DSC_0372 - копия DSC_0489 - копия DSC_0492 - копия fWE

Redaktor

Залиште коментар