У Луцьку стартувала “Школа писанкарства”

До Свята Христового Воскресіння для дітей учасників АТО та дітей і підлітків з кризових сімей у Луцьку запрацювала “Школа писанкарства”.

Варто зазначити, що така школа діє у Луцьку вже три роки поспіль за сприяння Фонду Ігоря Палиці “Новий Луцьк”. Цьогоріч проект триватиме до 10 квітня 2015 року.

Організатори заходу, Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і Інститут мистецтв СНУ імені Лесі Українки, зазначають, що під час майстер класів навчаться робити писанки орієнтовно 120 діток.

По завершенню майстер-класу, задля можливості в подальшому займатись писанкарством, кожна дитина отримає набір для створення писанки: писачок, свічку, віск та книжку “Як написати писанку” Андрія Бондарука. Подарунки надає Фонд Ігоря Палиці “Новий Луцьк”.

Зауважимо, що цьогоріч проект “Школа писанкарства” передбачає і другий етап своєї діяльності “Великдень для солдата” – виготовлені писанки подарують бійцям, які перебувають у госпіталі.

“Озброївшись фантазією та неймовірним бажанням творення дива власними руками, кожен з маленьких писанкарів творив унікальний витвір мистецтва-писанку, яка увібрала в себе образно-символічний зміст, адже кожна крашанка, зроблена дітьми, буде подарована воїнам, які зараз перебувають у Луцькому військовому госпіталі”, – резюмувала викладач СНУ імені Лесі Українки Вахрамєєва Галина Іванівна.

Redaktor

Залиште коментар