У Луцьку створили новий туристичний путівник

У Луцьку відбулася презентація сучасного туристичного путівника. Публікація видання стала можливою завдяки підтримці благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». 

Новий туристичний путівник по Луцьку – це 50 ілюстрованих сторінок із вкладеною картою центральної частини міста та зручною системою навігації. Його тираж – по дві тисячі примірників українською та англійською мовою. У найближчих планах кураторів проекту – польськомовне та російськомовне видання. Про це під час презентації розповіла директор КП «Центр туристичної інформації та послуг» Олена Семенюк.
  
«Путівник — це спроба визначити туристичне обличчя міста. Маршрути, які він пропонує дуже різноманітні – від історичного до неформального туризму, від кулінарії до екстремального спорту. І, звісно, багато ілюстрацій та фотографій, які мають порадувати око туристів, а також інформація та адреса цікавих туристичних об’єктів, що знаходяться неподалік від Луцька», — розповіла Олена Семенюк.
  
Заступник голови правління фонду Ірина Констанкевич розповіла, що такий інтелектуальний якісний сучасний путівник необхідний для розвитку туризму в Луцьку.
  
«До нас приїздять туристи, які потребують різноманітної інформації. Путівник відповідає найсучаснішим потребам та усім вимогам графічного оформлення, це креативний продукт. Тут є найнеобхідніша інформація. Тому, ідея розробників була суголосна стратегії діяльності Благодійного фонду – зробити Луцьк потужним туристичним центром. Адже Луцьк має дуже давню історію, але разом з тим –  це красиве сучасне європейське місто», — розповіла Ірина Констанкевич.
  
Олена Семенюк подякувала усім, хто брав участь у створенні путівника і наголосила на тому, що кошти, отримані від продажу путівника, будуть використовуватися на розвиток туризму в Луцьку.

Залиште коментар