У Луцьку відбудеться відкриття персональної виставки Оксани Ядчук-Мачинської

Доторкнутись до прекрасного, поринути у світ неповторного малярства та витонченої атмосфери мистецтва усі бажаючі зможуть, завітавши на виставку творів волинської художниці, члена Національної спілки художників України Оксани Ядчук-Мачинської.

Відкриття відбудеться 16 грудня о 15.00 в арт-галереї Центрального універмагу Луцька.

Виставка організована за підтримки Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” в рамках програми “Культура і духовність”.

Творчий доробок Оксани Ядчук-Мачинської як витонченого майстра станкового живопису відзначається тематичною і жанровою різноманітністю. Їі марини, пейзажі і натюрморти не прозаїчні – в них є настрій: і радість, і ніжність, і тривога, і хвилювання. Це саме те мистецтво, яке відкриває душу мисткині, піднімає рівень взаємної довіри, через особисті контакти кожного з тих, кому небайдужий світ кольору і мрії, всесвіт творчості та натхнення.

Довідково: Народилася Оксана Ядчук-Мачинська 23 серпня 1964 року у Володимирі-Волинському, Волинської області. Закінчила Київський художньо-промисловий технікум у 1984 році (з 1999 р. – Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука). З 1992 року – член Національної спілки художників України. Працює в жанрі станкового малярства, учасниця міжнародних, національних та обласних виставок. Її твори зберігаються в державних та приватних колекціях України, Фінляндії, Німеччини, Канади, США, Литви, Польщі та інших країн. Живе та творить у Луцьку.

161209_poster_1310x2170_print-kopyya

 

oksy

Залиште коментар