У Луцьку відбулись змагання для сильних духом

Близько сорока спортсменів із різних куточків Волині взяли участь у змаганнях із дартсу, боччі, кеглів, поштовху м’яча на відстані та фігурній їзді на візку. Фізкультурно-оздоровчі змагання серед людей з особливими потребами «На крилах віри» відбуваються 23 травня в Луцьку.

Під час урочистого відкриття учасники вшанували пам’ять загиблих бійців за волю і незалежність України, Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання та виконали Гімн України.

Як і у минулому році, в 2015-му, долучився до підтримки проведення заходу і Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк», який надав фінансову підтримку для виготовлення медалей, закупівлі подарунків переможцям. Втім, як пояснюють у Фонді, першою чергою, головна увага – до таких сильних духом людей.

«Змагання дуже хороші, адже їх учасники – це люди сильні духом, морально, які побороли певним чином свою хворобу. Ці спортсмени показують приклад нам усім наскільки потрібно бути сильними у житті. Минулого року зібралося трішки менше учасників, близько 15-17 людей. А цього року кількість спортсменів зросла більш як у двічі, і це доводить, що справа гарна і змагання варто зробити щорічними», – ділиться враженнями головний менеджер у соціальній сфері Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Оксана Демчук.

Учасниця змагань, майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка України з пауерліфтингу Богдана Караванська розповідає, що в спорт прийшла в 2008 році на запрошення свого першого тренераВалерія Дружиновича. У 2010 вже отримала звання майстра спорту міжнародного класу і продовжує тренуватися.

«Наша команда заявила участь у всіх видах змагань. Дуже важливо, аби такі змагання відбувалися. Адже не так багато заходів влаштовують для людей із інвалідністю, аби вони могли збиратися, спілкуватися. І тому такі заходи надзвичайно важливі», – зазначає Караванська.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Маневицького, Ратнівського, Горохівського районів, Нововолинська. Окрім того, долучилися до змагань спортсмени Волинської обласної дитячої спортивно-юнацької школи для інвалідів, громадських організацій «Інваволинь», «Інваволинь Нова», Волинського обласного молодіжного центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя», Луцького геріатричного пансіонату.

Redaktor

Залиште коментар