У Луцьку відбулись змагання між волейбольними командами

Свідком яскравого спортивного свята стало місто Луцьк у суботу, 7 листопада. Обласна ДЮСШ приймала 5 найсильніших чоловічих волейбольних команд Волинської області («Олюртранс», СКФ «Україна-Підшипник», «КДЮСШ № 1» (Луцьк), «Борідка» (Ковель) і «Тростянець» (Ківерцівський район) та команду «Енергія» (Млинів).

Уже з групової стадії турніру було помітно, що кожна команда ставить перед собою найвищі завдання – здобути перемогу, а коли справа дійшла до півфіналів, то напруга і емоції на майданчику були нестримні, – розповів менеджер Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олексій Сорокун.

«Сьогодні ми бачимо високий рівень жіночого волейболу, де наша команда приймає участь у суперлізі. Свого часу і наша легендарна чоловіча команда «Підшипник» гідно захищала честь міста та Волині у Вищій лізі з волейболу. Сьогодні на майданчику – сузір’я гравців Волинського чоловічого волейболу, поряд з ними ми бачимо і команду КДЮСШ № 1 де функціонує відділення з цього виду спорту, і я бачу як у цих хлопців горять очі, і помітний їхній запал коли вони протистоять досвідченим командам. Саме вони є нашим майбутнім чоловічого волейболу. Ми бачимо, що є великий потенціал чоловічого волейболу. Спілкуючись з Сергієм Обертасом (виконавчий директор федерації волейболу Волинської області)є конструктивне бачення подальшої співпраці з нашим Фондом, а наш Фонд ніколи не стоїть осторонь розвитку видів спорту зокрема і волейболу» – розповів Олексій Сорокун.

Перемогу у змаганнях здобула команда «Олюртранс» (Луцьк). Друге місце посіла команда СКФ «Україна-Підшипник», а трете – «Борідка» (Ковель), яка у матчі за ІІІ місце обіграла команду з Рівненської області «Енергія» (Млинів).

Тренер-викладач з волейболу, член федерації волейболу Волинської області Ігор Кравчук опісля розповів, що надзвичайно задоволений турніром.

«Мене перехоплюють емоції, я ніколи не міг подумати, що за такий короткий термін можна зробити такий грандіозний турнір, таке шоу. Ми вперше маємо співпрацю з Фондом Ігоря Палиці «Новий Луцьк», але такій підтримці, такій професійній організації, можна тільки по доброму заздрити іншим областям», – команди ще не закінчили грати, а вже питають: «Коли до вас можна знову приїжджати». Все було ідеально, починаючи від параду відкриття і закінчуючи масштабним нагородженням, від якого всі були в захваті», – каже тренер.

За матеріалами Інформаційного агентства Волинські Новини

voleq3 voleq4w voleq5w voleq6w voleq7w voleq8w voleq9w voleq11w voleq17w voleq20w voleq21w

Залиште коментар