У Луцьку відбувся ІІ всеукраїнський турнір із міні-футболу

17-18 грудня з нагоди Дня Святого Миколая у залі обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою змагалися  юні футболісти 2006 року народження. Крім трьох луцьких команд, прибули спортсмени з Рівного, Нововолинська, Тернополя, Володимира-Волинського та смт Олики. Турнір було організовано ФК «Волинь» за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

dsc_0025

Вісім команд було поділено на дві групи. Матчі попереднього етапу визначили чотирьох півфіналістів: дві команди з Луцька («Во­линь-2», «Адреналін»), а також із Тернополя та Олики. Саме день поєдинків плей-оф став окрасою турніру. У першому півфіналі «Волинь-2» пе­реконливо перемогла футболістів з Олики 9:3, хоч і дозволила собі розслабитися в другому таймі, а у другому півфіналі з мінімальною перевагою 2:1 над командою «Адреналін» (м. Луцьк) перемогли гості з Тернополя.dsc_0130

У втішному фіналі луцький «Адреналін» хоч і пропустив першим від наполегливих хлопчаків з Олики, але «бліцкригом» (два голи за хвилину) переміг суперників 2:1 і виборов третє місце.

До фіналу потрапили дві справді найсильніші команди змагань. Господарі й тернополяни забивали найбільше й показували видовищний, зрілий футбол. Тим цікавіше було дивитися поєдинок. Лучани побігли вперед, але кілька «обрізок» закінчувалися контратаками на власні ворота, й тернополяни «вибачали» візаві. Утім везіння волинян таки скінчилося й гості повели 1:0. Надалі господарі просто «закрили» суперника на його половині. Особливо багато моментів було у «Волині-2» на початку другого тайму, але Тернопіль вистояв і наприкінці матчу забив удруге. Сил, аби вирівняти гру, в господарів уже не залишилося – 2:0.dsc_0037

Привітати юних футболістів прийшли старший тренер ФК «Волинь» Володимир Дикий та менеджер Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Олексій Сорокун, які побажали юним футболістам досягнути найвищих вершин у спорті та через кілька років увійти до складу національної збірної України з футболу. Крім цього, вони вручили нагороди, кубки, грамоти та солодкі подарунки усім юним футболістам.

dsc_0168

Особисті нагороди повезли додому Сергій Жабський із смт Олика (кращий воротар), Олег Співак із Тернополя (кращий гравець), Кирило Іванов з Луцька (кращий бомбардир – 7 голів).

[Best_Wordpress_Gallery id=”82″ gal_title=”У Луцьку відбувся ІІ всеукраїнський турнір із міні-футболу”]