У Луцьку відбувся турнір з гімнастики

VІІ Всеукраїнський благодійний турнір з художньої гімнастики «Чудовий світ дитинства» об’єднав навколо ідеї благодійності спортсменів, меценатів та просто небайдужих лучан. Під час змагань збирались кошти, які організатори змагань передали у благодійний фонд «СТОПРАК» для лікування онкохворих дітей.

За два змагальні дні понад 200 юних гімнасток тішили присутніх своїми першими виступами. Окрім місцевих спортсменів, у луцьких змаганнях взяли участь гімнастки з Володимира-Волинського, Рівного, Львова, Києва та інших міст України. Для найменших учасниць ці змагання стали першими, а тому – найвідповідальнішими.

«Насправді з дітьми легко працювати, якщо навчаєш їх з любов’ю. Хоча це дуже важка, наполеглива праця. Найголовніше в цій справі – це бажання дитини. Якщо вона хоче, то навіть з не дуже гнучкої дівчинки можна зробити красуню. Дітки наші починають виїжджати на змагання вже з п’ятирічного віку, спершу – раз на місяць, а старші дітлахи можуть мати змагання майже щотижня», – розповідає тренер клубу «Фаворит» Наталія Данилюк.

Також під час змагань усі присутні могли підтримати онкохворих діток, зробивши благодійний внесок у скриньки. Усього, таким чином, зібрали 610 гривень. Ще 5 тисяч гривень зібрали під час реєстрації учасників. Зазначимо, що реєстраційний внесок для учасників турніру становив 250 гривень. Кожному учаснику пропонували долучитися до благодійної акції та додати до обов’язкового внеску кошти, які спрямують на допомогу діткам з онкологічними захворюваннями. Так, фонду «СТОПРАК» передали ще 5 тисяч 610 гривень.

«Ми поєднали спорт і благодійність. Потрібно з малечку виховувати в дітей доброту. Через дітей ми ці ідеї доносими і до батьків. Організація такого турніру потребує великих витрат на організацію. Дівчатка приїхали з інших міст, їм потрібно надати житло та забезпечити харчування. Також кожна учасниця отримала подарунки від організаторів та Фонду «Новий Луцьк», – розповіла голова комітету по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради Юрій Волинець.

Уже третій рік поспіль проведення турніру з художньої гімнастики підтримує Фонд Ігоря Палиці«Новий Луцьк». Переможці змагань отримали від Ігоря Палиці подарунки, медалі та кубки. Варто зазначити, що у цьому виді спорту під час одного турніру здобути перемогу може понад 50 учасниць. Тому загалом Фонд закупив 150 медалей та 15 кубків для майстрів спорту.

Redaktor

Залиште коментар