У Луцьку – Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики

VІІ Всеукраїнський благодійний турнір з художньої гімнастики “Чудовий світ дитинства” відбудеться у Луцьку. 

28 та 29 березня у приміщення спортивної зали НВК №24, що на вулиці Станіславського, 52 “а”, приїдуть близько 230 учасниць з 14 команд з України.

“До Луцька прибудуть команди з багатьох областей України: Волинської, Львівської, Закарпатської, Рівненської, Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Чернівецької, Чернігівської, Хмельницької, Кіровоградської”, — йдеться у повідомленні.

Організаторами змагань цьогоріч стали комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради, Федерація гімнастики Волині, клуб “Фаворит”. Турнір відбудеться за підтримки Фонду Ігоря Палиці “Новий Луцьк”.

У змаганнях, які є особистими, суддівська колегія визначить переможців серед одинадцяти вікових категорій.

На переможців та призерів чекають нагороди, кубки та медалі від організаторів змагань. А також всі учасники отримують пам’ятні подарунки від спонсорів.

Кошти, які зберуть під час турніру, організатори змагань передадуть у благодійний фонду “СТОПРАК” для лікування онкохворих дітей.

Оргкомітет запрошує усіх любителів цього видовищного виду спорту відвідати цікаві змагання юних грацій.

Програма змагань:

28 березня о 15:30 — змагання учасниць 2010 – 2005 років народження, о 18:30 — урочистий парад-відкриття та шоу програма.

29 березня о 10:00- змагання учасниць 2004 року народження і старше.

Redaktor

Залиште коментар