У Луцьку вшанували жертв війни

Напередодні Дня скорботи й вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який традиційно відзначають 22 червня, відбулася зустріч членів громадської організації «Спілка в’язнів – жертв нацизму» з представниками благодійного «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк».

Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх українців, які загинули під час Другої світової війни, а також полеглих на Майдані та під час АТО.

Заступник голови правління благодійного фонду Ірина Констанкевич наголосила, що сумна дата, яка наближається, є ще більш трагічною з огляду на події, які відбуваються сьогодні в Україні.

«Ніхто не міг уявити собі, що ми дочекаємось війни на території України, яка завжди була мирною. Кількість загиблих у АТО продовжує збільшуватися. Тому потрібно берегти кожен день нашого мирного життя, цінувати те, що ми маємо, більше спілкуватися і говорити один одному важливі і добрі слова. Щодня на фонд приходять звернення, у тому числі і від рідних учасників АТО. Тому доводиться змінювати формат благодійної допомоги. Незважаючи на це, настанова нашого засновника Ігоря Петровича Палиці – підтримувати старше покоління», — розповіла Ірина Констанкевич.

Членам «Спілки в’язнів – жертв нацизму» вручили продуктові набори  та вітаміни від благодійного фонду. Своєю чергою, вони поділилися своїми потребами та проблемами. Члени «Спілки в’язнів – жертв нацизму» попросили Ірину Констанкевич як депутата Луцької міської ради підняти запитання про фінансування громадської організації у другому півріччі.

«Наша організація була створена 2011 року і налічувала 120 осіб. На сьогодні нас залишилося 72. До нашої спілки входять в’язні концтаборів, діти в’язнів та остарбайтери. Дякуючи благодійникам і меценатам, «Фонду Ігоря Палиці – Новий Луцьк», ми маємо змогу і надалі збиратися. І у цей день, що нагадує про всіх загиблих, замучених у фашистській неволі, померлих в тилу з голоду, ми тужимо за всіма, хто ціною свого життя захищав Батьківщину. Сьогодні не всі змогли прийти, але присутні діти і рідні наших членів», – розповіла голова правління ЛМГВО «Спілка в’язнів – жертв нацизму» Валентина Лазарук.

Redaktor

Залиште коментар