У Луцьку визначили найкращих «скороходів»

ХІІІ Міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка» відбулися минулого вікенду. 35 спортсменів з різних регіонів України та гості з Республіки Білорусь змагалися у центрі Луцька  за право вважатися найшвидшими скороходами України. Генеральний спонсор спортивного заходу – Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
Змагання зі спортивної ходьби відбуваються вже в тринадцяте. Спортивна подія стала своєрідною візитівкою Луцька. Цьогоріч спортсмени мали змогу позмагатися на дистанції 5 та 10 кілометрів. Родзинкою заходу став забіг для діток з особливими потребами. Вони своїм мужнім прикладом показали, що кожна людина спроможна здолати будь-які перешкоди. Головне – бажання.

Переможцем у “Луцькій десятці” на дистанції 10 кілометрів серед чоловіків став лучанин Віктор Шумік. Серед жінок на цій же дистанції золото виборола жителька Луцька – Надія Боровська. Першим 5-кілометрову дистанцію серед юніорів подолав Ілля Білик із Львівщини. Чемпіонкою серед юніорок стала Валерія Шуломіцька з Любешівського району.

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» з початку діяльності підтримує фізичну культуру та спорт. Зокрема, проект «Підтримка спортивних змагань» спрямований на розвиток та популяризацію масових і доступних видів спорту. Адже засновник Фонду Ігор Палиця переконаний, що підтримка спорту – це насамперед інвестиція у здоров’я волинян.

Оксана

Залиште коментар