У луцьких школах відбудеться І турнір з міні-футболу серед вчителів та батьків

17-19 жовтня на шкільних міні-футбольних полях відбудеться Перший турнір з міні-футболу серед вчителів та батьків учнів закладів загальної середньої освіти м. Луцька. Організовує змагання  Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». 

8 жовтня у НВК №9 відбулося жеребкування команд для участі в турнірі. Участь в ньому візьмуть 14 шкіл. Команди розділені на 4 групи. Груповий етап змагань пройде 17-18 жовтня. Початок  о 17:00.

Прийматимуть змагання на цьому етапі НВК №9, НВК 26, НВК №22, ЗОШ №5.  Кращі команди групового етапу продовжать боротьбу за «олімпійською» системою у фінальній частині.

Фінал турніру відбудеться 19 жовтня на міні-футбольному полі НВК №26. Початок змагань о 16:00. Переможці отримають цінні  подарунки від Фонду.

«Два роки поспіль Фонд організовує турнірі з волейболу серед вчителів та батьків учнів луцьких шкіл. Зараз ми хочемо провести аналогічний турнір з міні-футболу,  оскільки  цей вид спорту популярний серед дітей та дорослих. Фонд облаштував міні-футбольні поля у двадцять одній школі. Тож з місцем проведення турніру проблем не виникло», – зазначив керівник програми «Волинь спортивна» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Піддубний.

Голова  Федерації футболу міста Луцька Василь Кохановський зауважив, що в Луцьку проводяться різноманітні  дитячі змагання, чемпіонати, проте футбольний турнір між вчителями та батьками відбувається вперше. Він переконаний, що змагання такого роду повинні  стати щорічними.

 

Оксана

Залиште коментар