У Лищі відкрили дитячий майданчик

19 грудня у селі Лище Луцького району відбулося урочисте відкриття дитячого майданчика. Нові, яскраві атракціони, якими можна не лише милуватися, але й гратися, отримала малеча за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». 
– Ми давно хотіли відкрити такий майданчик у селі. Разом з батьками та активними жителями громади ходили та вибирали місце для майданчика, – розповідає ініціатор задуму депутат Луцької районної ради Олександр Бляшук. – Окрім цього, ми ще плануємо облаштовувати наш сільський парк тротуарними доріжками, лавками, провести освітлення та встановити відеоспостереження. Мріємо і сподіваємося, що тут буде гарно й затишно.
Місцевий священик освятив майданчик. Діти читали вірші для Святого Миколая, який того дня завітав на свято, співали, розважалися з аніматорами. 
– Сьогодні у нас справжнє свято – відкриваємо довгоочікуваний дитячий майданчик у центрі села, – каже голова Луцької районної ради Валентин Приходько. – Ця ідея виникла давно, лише зараз вдалося її реалізувати. Загалом проект вартував близько 300 тисяч гривень. Його реалізація відбулася на умовах співфінансування: гроші виділили з районного, місцевого бюджетів, з Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», долучили фінансово ще й жителі громади, які на зборах села підтримали цю ідею.
Лунали щиросердечні слова подяки від місцевих жителів за добру та потрібну справу.
– Я народилася і проживаю в селі Лище, – розповідає мама двох дітей Вікторя Оленіч, – і хочу подякувати всім, хто приймав участь у будівництві цього майданчика. Він дуже потрібний для нашого села, бо нам бракувало місця, де можна проводити час з дітьми.
Навколо лунав щасливий дитячий сміх. Так дітвора тішилася, спускаючись з гірки.
– Реалізація цього проекту вдалася завдяки активній позиції депутатів та місцевих жителів, – відзначає представник Фонду  Олександр Мельничук. – Це найбільший проект по розбудові дитячих майданчиків. І сьо
годні, в День Святого Миколая, ми бачимо, що дітки граються, радіють спільно з усіма, мають подарунки від Миколая. І усе це завдяки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Оксана

Залиште коментар