У Любомлі відкрили сучасний спорткомплекс. Відео

Футбольне поле зі штучним покриттям, бігові доріжки та майданчик для гри у баскетбол та волейбол отримали жителі Любомля за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», який виділив 4 мільйони гривень для цього об’єкту.

Право перерізати червону стрічку на вході у комплекс надали народному депутату Ігорю Гузю, голові Волинської обласної партійної організації УКРОП, депутату Волиньради Вячеславу Рубльову та голові Любомльської ОТГ Роману Ющуку.

Ігор Гузь привітав усіх жителів громади зі святом відкриття спорткомплексу. Він подякував підрядникам та Володимиру Рудюку за створення цього дива.

«Щира вдячність Ігорю Палиці з яким ми відкриваємо вже другий такий комплекс. Перший був у Нововолинську два роки тому, зараз у Любомлі, і я сподіваюся, наступного року подібний комплекс буде також у Володимирі-Волинському. Ми знайшли спільну мову з Ігорем Петровичем на базі підтримки здорового способу життя, тому що і він, і я займаємося спортом, підтримуємо ініціативи – футбольні та дитячі майданчики, басейни і багато іншого», – зауважив нардеп.

Він наголосив, що це гроші, які вкладаються в перспективу, адже діти матимуть можливість займатися спортом – футболом, баскетболом, бігом, чим завгодно. Такі ініціативи, з його слів, дуже хороший початок. Ігор Гузь відзначив і міського голову Любомля, який лобіював, аби саме в цьому місті був такий спорткомплекс.

Ігор Гузь вручив подяки ортопеду-травматологу Любомльського та Шацького районів Миколі Абрамчуку за здобуте срібло у чемпіонаті світу з футболу серед працівників медицини у складі збірної України, за самоорганізацію та прагнення досягати мети, а також тренеру-викладачу секції боксу Любомльської ДЮСШ Юрію Білиху за популяризацію спорту серед молоді, викладацьку майстерність та професіоналізм.

Вячеслав Рубльов привітав присутніх з релігійним святом Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії і зауважив, що відкривати стадіон в такий день знаково. Діти, які займатимуться тут, прославлятимуть Любомльський край, Волинь і Україну.

Міський голова Роман Ющук зазначив, що у Любомльській ОТГ справжнє свято, збулася давня мрія громади, отримали найсучасніший спортивний комплекс, основою якого є футбольне поле зі штучним покриттям. Масштабний проект був реалізований завдяки підтримці голови облради, засновника Фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці. З Фонду виділили 4 мільйони гривень на реалізацію проекту. Роман Ющук подякував усім причетним до спорудження чудового спорткомплексу за здійснення заповітної мрії громади, зокрема також депутатам міської та районної рад, адже з міського бюджету на облаштування спорткомплексу виділили 500 тисяч, з районного – мільйон гривень. Голова ОТГ відзначив, що розвиток спорту – це найкраща інвестиція.

Подяки Любомльської міської ради він передав Ігорю Палиці та президенту Федерації легкої атлетики Волинської області Володимиру Рудюку. У стислі терміни на високому якісному рівні виконали роботи будівельники, тож подяку за плідну співпрацю та якісно виконану роботу отримав директор ПП «Профтехмонтаж» Валерій Теребуха.

Володимир Рудюк розповів, що цей об’єкт вже третій в області, а загалом програма Фонду з облаштування таких універсальних спортивних комплексів триває з 2015 року. Це не лише спортивний комплекс, а й соціальний проект, тому що тут можуть знайти для себе заняття як маленькі діти, так і дорослі. Комплекс включає у себе футбольне поле розміром 40 на 60 метрів зі штучним покриттям, бігові доріжки 250 метрів завдовжки, майданчик для гри у баскетбол та волейбол. Для облаштування спорткомплексу 4 мільйони гривень виділив Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», долучилася до співфінансування також Любомльська ОТГ.

Також для гостей організували масштабне святкування. Зокрема, для присутніх виступали аматори, згодом розпочалося караоке. Чимало охочих долучились і до веселих стартів та спортивних розваг, а завершилося дійство дискотекою від DJ Progressive.

Творчі колективи, своєю чергою, отримали подарунки від Фонду, а учасники та переможці естафети – цінні призи.

oksy

Залиште коментар