У Любомлі відзначили кращих писанкарів

У Любомльській центральній районній бібліотеці визначили кращих писанкарів конкурсу писанок та Великодньої атрибутики «Великодня писанка – 2018».
На свято завітали заступник голови Любомльської міської ОТГ, голова районної партійної організації УКРОП Микола Оніщук та депутат Павлівської ОТГ від УКРОПу Назарій Недбайло. Про це повідомляє прес-служба волинського УКРОПУ.
Директор районної бібліотеки Світлана Овдієвич зазначила, що мета конкурсу полягає в популяризації та розвитку писанкарських традицій, ознайомлені з різновидами великоднього розпису та відтворенні його автентичних зразків. Великодню атрибутику представили і діти, і дорослі. Переможців конкурсу нагородили дипломами та пам’ятними подарунками.
«Це традиційний захід, який ми проводимо вже три роки поспіль. Основна його мета – збереження та відродження Великодніх традицій, – розповідає керівник бібліотеки. – Близько шістдесяти мешканців Любомльщини взяли участь у цьому конкурсі і представили більше 100 виробів. Ми щиро вдячні Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» за те, що допомогли придбати подарунки для учасників конкурсу».
Депутати-укропівці, які прийшли розділити свято, нагородили переможців та пообіцяли й надалі сприяти популяризації українських звичаїв та традицій серед молоді. 
«Особливо радісно, що у світлі дні Воскресіння Христового усі ми об’єдналися навколо ідеї відтворення автентичних українських традицій. Надзвичайно важливо передавати віковічні традиції наступним поколінням, виховувати святе почуття любові та поваги до власної культури та історії. Ігор Палиця підтримує обдаровану ініціативну молодь, в її прагненні продемонструвати власний потенціал, поділитися своєю творчістю з іншими», – зазначив Назар Недбайло.

 

oksy

Залиште коментар