У маневицьких дитсадках – нові вікна та килимове покриття

Днями народний депутат від партії УКРОП Ірина Констанкевич відвідала всі три маневицькі дошкільні навчальні заклади, аби ознайомитися із проведеними роботами щодо встановлення енергозберігаючих вікон та дверей за гроші з фонду соцеконому. Завдяки нардепу на ці видатки виділили майже 800 тисяч гривень держаних коштів. Також у всіх дитсадках районного центру на умовах співфінасування Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та ініціативних груп придбали нові килими.

Дошкільний навчальний заклад № 4 «Сонечко» –  найбільший у Маневичах, його відвідує 240 дітей.

«Раніше через великі щілини у вікнах у приміщенні увесь час було прохолодно, а у вітряну погоду здавалося, що шиби із старих віконних рам от-от випадуть, – розповідає завідувач ДНЗ «Сонечко» Валентина Януль. – Спільно з селищним головою, працівниками садочку та батьками ми вирішили звернутися до народного депутата Ірини Констанкевич. І вже невдовзі у нашому садочку замінили 56 вікон».

З держбюджету на це народний депутат залучила 277 200 тисяч гривень.

У ДНЗ № 1«Веселка» діє 6 груп, які відвідує 145 діток. На заміну вікон та дверей із фонду соціально-економічного розвитку передбачили  257 400 тисяч гривень.

«Через старі вікна, які не утримували тепло у приміщенні садочка увесь час було прохолодно. Звісно, це створювало численні проблеми, шкодило здоров’ю малюків. Завдяки допомозі Ірини Констанкевич нам вдалося замінити 19 вікон та 10 дверей. Нині температурний режим у приміщенні зріс на 4 градуси, і відповідає усім необхідним нормам», – розповіла завідувач дитсадка «Веселка» Ніна Гаврилюк.

У ДНЗ № 3 «Лісові дзвіночки» – 85 вихованців, діє 4 групи. Тут за 257 400 грн держкоштів замінили 24 вікна.

«Заміна вікон, яка для більшості людей здається звичною справою, для нас була найбажанішим подарунком. Цьогоріч діти менше хворіють, у садочку тепло і затишно. Додатковий комфорт створює і оновлене килимове покриття, яке вдалося придбати на умовах співфінансування з Фондом Ігоря Палиці «Тільки разом». Також спільно з Фондом у ДНЗ купили і ноутбук», – каже завідувач ДНЗ «Лісові дзвіночки» Любов Карпюк.

«Грошей із селищного бюджету не вистачає на ті ремонтні роботи, яких потребують садочки в Маневичах. Завдяки Ірині Мирославівні з державного бюджету було залучено 792 тисячі гривень, які були успішно освоєні. Нині в двох маневицьких дитсадках вдалося повністю замінити вікна на енергоощадні. Попереду ще багато роботи – це і утеплення стелі та зовнішніх стін в кожному із садочків, і встановлення резервних котлів. Найголовніше, що ми отримуємо неабияку підтримку, не залишаємося наодинці з нашими проблемами», – зазначив Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк.

«Коли селищний голова, і уся громада працює, намагається щось змінити, коли люди не залишаються байдужими – це для мене надзвичайно важливо. Саме для таких людей, і з їхньою допомогою можна успішно працювати. Ми вирішили замінити вікна в усіх садочках, адже їхній стан не відповідав жодним вимогам. Сьогодні ми перевірили освоєння державних коштів. Робота була виконана якісно, у дитячих садочках тепло та затишно, що для мене особливо втішно», – зауважила Ірина Констанкевич.

oksy

Залиште коментар