У подарунок – футбольні м’ячі

У суботу, 10 листопада, між командами сіл Житнівка, Боровне, Оленине, Верхи, Великий Обзир, та Гута-Боровенська відбувся футбольний турнір. Віктор Пилипчук, президент футбольного клубу «Стохід» запросив любителів футболу як із цих, так і сусідніх сіл.  
«Це була перша спроба провести турнір між селами які в майбутньому увійдуть до складу Гуто-Боровенської ОТГ, – розповідає Юрій Дмитрук, керівник Камінь-Каширської районної організації УКРОП– Турнір відбувся на футбольному полі у селі Житнівка. До речі, свого часу завдяки сприянню Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» на полі були встановлені футбольні ворота. Цього разу подарунки від Фонду – м’ячі, отримали усі команди-учасники та команда-переможець».
Як розповідають самі футболісти, такі турніри обов’язково будуть проводитися і в майбутньому. Щоправда, ще думають, чи обрати для цього якесь одне село, чи по черзі проводити кожного року в іншому. Місцеві жителі радіють, що молодь любить футбол, в кожному селі сформувалися свої футбольні традиції.

oksy

Залиште коментар