У ПРИП’ЯТСЬКІЙ ШКОЛІ – НОВІ ДОШКИ

У Прип’ятській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. презентували проект, реалізований за ініціативи Шацької організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП». Навчальний заклад отримав 9 нових шкільних дощок. До співфінансування проекту долучилися селищна рада, Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» і батьки. 
«У школі навчається 102 учні у десяти класах, – розповідає керівник проекту педагог Прип’ятської ЗОШ, член партії УКРОП Валентина Сидорук. – Дошки не замінювали від часу відкриття освітнього закладу у Прип’яті, а він два роки тому відзначив 50-ліття. Користуватися ними вже було практично неможливо. Дві дошки придбала селищна рада, а на решту підготувала проект. Задоволена, що вдалося реалізувати задумане. Відтепер у кожному класі – гарні сучасні дошки. Дітям добре писати, гарно видно».
За словами ініціатора, нове шкільне приладдя дуже радує і вчителів навчального закладу. Бо нові дошки є магнітними та дозволяють зручно застосовувати наочні матеріали під час уроків. До того ж їхня зворотна сторона – біла, що дає змогу без проблем проектувати на неї відеоматеріал. Для початкової школи дісталися розграфлені дошки. Наймолодші учні розповіли: вони набагато кращі, адже тепер добре видно, що написано, та й писати легше.
До слова, це вже другий успішно реалізований проект для цієї школи. Раніше придбали акустичну систему. У Валентини Сидорук є ще ідеї, які прагне реалізувати у співпраці із Фондом.
Оновлення шкільного обладнання для зручності дітей та вчителів стало реальним завдяки активності батьків.
«Хочеться, щоб й інші школи району взяли участь у подібних інвестиційних заходах, бо це дає змогу залучати кошти у навчальні, дошкільні, культурні та інші заклади. І саме від активних жителів залежить успіх подібних інвестиційних проектів», – зазначив під час презентації проекту голова Шацької районної ради, керівник укропівців району Сергій Карпук.

Оксана

Залиште коментар