У САДІВСЬКІЙ ШКОЛІ ОНОВИЛИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ

Днями у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Садів відбулася презентація спільного проекту Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», ініціативної групи батьків та районного відділу освіти, – повідомляє прес-служба волинського УКРОПу.
Садівська школа успішно функціонує уже 40 років. За словами директора школи Ігоря Федорка кількість учнів з кожним роком зростає, а от матеріально-технічна база, на жаль, майже не оновлюється. Нині у школі навчається 125 учнів і працює 21 педагог. Попри досить велику, як для сільської місцевості, наповнюваність навчального закладу, проблеми недофінансування школу не оминули. 
Саме тому ініціативна група батьків звернулася у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» щодо закупівлі телевізора, а також лабораторного комплекту у кабінет фізики «Електрика і магнетизм».
«Ми живемо в час, коли освітній простір потребує постійного вдосконалення та модернізації. Ініціюючи цей проект ми мали на меті, насамперед досягнення рівних можливостей для учнів із села, щоб вони могли бути гідними конкурентами учням із міста під час вступних кампаній. Сподіваюся, що втілення цього проекту допоможе учням оволодіти новими знаннями та навичками», – зазначив голова ініціативної групи Роман Свистак. 
В рамках проекту «Нова українська школа із сучасними технічними засобами» ініціативна група батьків, «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» та районний відділ освіти також придбали для школи ноутбук, аудиторну дошку, навчальні терези та парти.

oksy

Залиште коментар