У селі Текля – новий комп’ютерний клас

У загальноосвітній школі І-ІІ ст. села Текля Старовижівського району відбулася презентація проекту «Інформаційні технології – шлях до майбутнього», що його реалізовали за фінансового сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». У рамках проекту для школярів придбали чотири сучасні комп’ютерні комплекти. Відтепер сільські учні матимуть змогу грамотно користуватися інформаційно-комунікаційними технологіями та професійно зростати, – повідомляє прес-служба волинського УКРОПу.  
Директор школи, депутат Дубечненської ОТГ від УКРОПу Галина Лащук дбає про комфортні умови для успішного навчання вихованців. Вона й ініціювала створення комп’ютерного класу. Аби втілити задум в життя, заручилася підтримкою батьків і звернулася із відповідним проектом до Фонду.
«Сьогодні ми маємо новенькі комп’ютери, Інтернет, які дозволяють вчителю використовувати інноваційні методики на уроках, що так необхідні учням, щоб розширювати та здобувати знання і бути конкурентоспроможними в сучасному світі», – із щирим задоволенням та гордістю розповідає Галина Василівна. 


Перший навчальний рік працює у школі вчитель інформатики Богдан Пірожик. Учитель стверджує, що технічний стан старих комп’ютерів не давав можливості викладати якісно матеріал. Тепер працювати легше та цікавіше.
Це не єдиний успішний проект, реалізований у школі села Текля за фінансового сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Раніше першокласникам придбали килим та футбольні м’ячі.
«Нашим дітям подарували у клас доріжку, – зазначає мама першокласника Родіона Олена Ткачук. – Вони тішаться, бо мають де проводити шкільні перерви: складають пазли і мозаїку, грають в шахи. І ми від того раді».
Малеча ще чекає новий спортивний інвентар і телевізор. Про це вони розповіли під час зустрічі голові Всеукраїнського молодіжного об’єднання «МОЛОДІ ПАТРІОТИ», депутату Павлівської ОТГ Назарію Недбайлу.
«Вдячний батькам і колективу за активність та ініціативу. Ця енергія і ентузіазм допоможуть реалізувати у школі ще не один спільний проект. Ремонту, як ми уже побачили, потребує спортивний зал. Фонд  Ігоря Палиці «Тільки разом» долучається до вирішення проблем багатьох громад, незалежно від партійної приналежності ініціаторів. Бо Ігор Палиця, як голова обласної ради, не може бути байдужим до потреб людей усіх районів Волині», – зазначив депутат.

oksy

Залиште коментар