У школі села Павловичі – новий телевізор

Загальноосвітня школа села Павловичі Локачинського району за сприяння Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» отримала новий телевізор. Урочисте вручення відбулося під час святкового концерту учнів Локачинської музичної школи та вихованців павловичівської ЗОШ. Для вручення подарунку та обговорення проблем закладу на захід прибув депутат Волинської обласної ради від УКРОПу Вячеслав Рубльов, – повідомляє прес-служба УКРОПу.
Ініціатор проекту директор павловичівської школи Оксана Нерода зазначила, що уже більше шести років дирекція закладу із батьківським колективом шукають шляхи вирішення проблем школи. 
«Ми стільки разів зверталися за допомогою, однак щоразу наштовхувалися на відповідь, що коштів немає. Із 2012 року написали три проекти на реконструкцію школи, жоден із них не реалізували. Наша школа потребує підтримки, бо вирішити проблеми самотужки ми просто не в змозі», – зазначила Оксана Нерода.
Минулого року ініціативна група школи звернулася у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». І вже невдовзі їм вдалося реалізували великий проект придбавши музичну апаратуру. Однак, проблеми у навчального закладу значно більші. 
Справа в тім, що заклад «розкиданий» по кількох корпусах, і кожен з них потребує ремонту. Головний корпус, де знайшлося місце для шести класів та учительської, звели ще у 30-х роках минулого століття. Ще два корпуси були побудовані господарським методом, а третій так і залишився недобудованим. У таку школу щодня приходять на навчання 103 учні із трьох сіл.
За словами директора Оксани Нероди, насамперед вирішення потребує проблема заміни пічного опалення на централізоване та встановлення енергоощадних вікон.
«Для дітей, які навчаються у сільських школах потрібно створити гідні умови. Ось такі, здавалося б буденні речі впливають на якість сприйняття та засвоєння матеріалу дітям. У ситуації, що склалася, найголовніше те, що і дирекція школи, і батьки активно шукають шляхи вирішення проблем, докладають неабиякі зусилля для того, щоб діти отримали гідні умови і ми спільно будемо працювати над втіленням їхніх ідей у життя», – зазначив Вячеслав Рубльов.

oksy

Залиште коментар