У Турійську відсвяткували День лісника

Під час святкування в селищі презентували успішно втілений проект – дитячий майданчик від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».
Відзначати день працівника лісу у Турійську вирішили в оновленому парку. Зелена зона в селищі помітно змінилася, кажуть місцеві жителі, адже на місці колишніх хащів тепер тут охайні доріжки з бруківки, поставили лавочки та смітники, облаштували сцену на березі саморобного ставочка. В планах голови об‘єднаної громади Олексія Безсмертного – збільшити кількість зелених насаджень. 
«Фонд завжди відгукується на пропозиції щодо втілення ідей громади. І на Турійщині я завжди бачу депутата облради Вячеслава Рубльова, з яким в нас одна ціль – принести користь людям і користь громаді, – зазначає Олексій Безсмертний. – Сьогоднішнє свято розпочалося з відкриття дитячого майданчика. Це спільний проект громади та Фонду. Крім того, в дитячому садочку в нас нові розвиваючі меблі, школи громади забезпечені звукомузичними центрами завдяки Фонду Ігоря Палиці».
«Фонд «Тільки разом» та Ігор Палиця завжди підтримували і підтримують розвиток і спорту і виховання дітей, – зазначив Вячеслав Рубльов. – Я вірю в те, що два проекти, які ми втілили в Турійську допоможуть виростити здорових дітей, які стануть гордістю нашого краю, Волині та України».
Новому майданчику тішаться не тільки діти, а й дорослі. Мешканка Турійська Ніна Шевчук каже: коли в парку облаштовували доріжки, вона разом із онучкою та жителями сусідніх від парку вулиць садили навколо квіти, щоб було приємніше гуляти усім мешканцям громади. 
«Ми чекали на дитячий майданчик цілий рік і це очікування варте того – зараз тут казкова атмосфера. Ми часто приходимо з моєю внучкою в парк і тепер вона буде не тільки гуляти, а й гратиметься на майданчику, – радіє жінка. – Величезна вдячність Фонду Ігоря Палиці і Вячеславу Рубльову, який дотримався обіцянки і нам встановили цей майданчик. Крім того, знаю, що від Фонду в нашому тер центрі встановили спеціальне спортивне обладнання, яким користуються усі, хто має потребу в оздоровчій фізкультурі. І за це ми щиро вдячні».
Крім того, голова Турійської ОТГ вручив подяку від громади Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та Вячеславу Рубльову за допомогу у створенні парку та розбудові селища.

Оксана

Залиште коментар