У Володимирі-Волинському – змагання з мотокросу

Шалений адреналін та потужні байки – на новенькій мототрасі. У Володимирі-Волинському до дня міста влаштували турнір «Кубок Володимира» з мотоциклетного кросу. Організаторами спортивного свята виступили Володимир-Волинська міська організація політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та спортивний автомобільно-мотоциклетний клуб «Віраж –ВВ». Також до проведення заходу активно долучився Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Один із ідейних натхненників мотокросу Валерій Марухнич розповідає, що трасу для змагань власними силами розпочали будувати ще в минулому році. Саме він та його колега, депутат Володимир-Волинської міської ради від фракції «УКРОП» Валерій Олексюк стали першопрохідцями на цьому мототреку.

  • Ми щиро раді, що на наші перші змагання у Володимирі-Волинському з’їхалося стільки людей. Звісно, з першого разу не можна збудувати все ідеально, але перед проведенням мототреку ми постійно їздили, самі випробовували цю дорогу і вносили корективи, – розповідає Валерій Марухнич.
  • Лише завдяки власній ініціативі та зусиллям вдалось організувати ці змагання , – додає голова фракції «УКРОП» у Володимир-Волинській міській раді Сергій Радкевич. – Сподіваємося, що з кожним роком на наші змагання приїздитиме все більше і більше людей.

Випробувати новеньку трасу спробували не тільки волинські спортсмени, а й гості із Чернігівської, Львівської та інших областей. Олег Крук – 24-річний спортсмен, який приїхав із Львівської області разом із командою. Хлопець займається мотокросом із 16 років, а  в 2015 році став володарем кубку України з мотокросу.  

  • Дуже люблю швидкість, польоти, адреналін під час змагання. Обов’язково наступного року приїду сюди, якщо тут будуть проводити мотокрос. Звісно, шкода, що такі змагання не фінансує наша держава і вони проводиться лишень за благодійні кошти і силами любителів цього спорту, – каже Олег Крук.

Укропівці щиро сподіваються, що за належної підтримки зможуть такі змагання організовувати щороку.

  • Років 40 тому у Володимирі-Волинському відбувалися чемпіонати з мотокросу. Мені дуже хочеться це відродити, бо сам займався цим видом спорту у юності, – каже депутат Володимир-Волинської міської ради від фракції «УКРОП», засновник і голова автомобільно-мотоциклетного клубу «Віраж –ВВ» Валерій Олексюк.

За його словами, мотокрос – це ще один не банальний спосіб змусити дітей займатися спортом та шукати нові і цікаві захоплення.

oksy

Залиште коментар