У Волиці-Лобачівській відкрили дитячий майданчик

У селі Волиця-Лобачівська Горохівського району відкрили новий дитячий майданчик. Проект втілили за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». На урочисте відкриття завітала керівник Горохівського представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Людмила Марадевич. 
У селі Волиця-Лобачівська проживає 1376 осіб. У дошкільному закладі «Світанок» виховуються дітки з сіл Лобачівка, Волиця-Лобачівська та Колмів. Усього – 23 дитини. Попри це гідних умов для усебічного розвитку дітей у навчальному закладі не було. Найбільше батьків та вихователів хвилювала проблема застарілого дитячого майданчика. За словами голови ініціативної групи Михайла Чепелінського, конструкція старого майданчика уже давно втратила привабливий вигляд, термії її використання давно закінчився.
«Погодні умови, корозія – усе це призвело до руйнації єдиного місця у селі, де дошкільнята могли спокійно грати та розвиватися. Адже гра для дитини – це спосіб пізнання світу. В дошкільному віці діти навчаються через гру та спілкування один з одним. Власним коштом батьки облаштували пісочницю та грибочок-накриття до неї, дитячий будиночок, балансир. Однак, цього мало. Стало цілком очевидно, що самотужки проблему не вирішимо, тому й звернулися до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», – зазначив Михайло Чепелінський. 
Представник Фонду Людмила Марадевич запевнила, що такі проекти ніколи не залишаться без уваги, адже діти заслуговують на дитинство, на звичайні радощі та розваги, бо лише так у них вдасться виховати любов до рідного краю, шану до людей, бажання жити, працювати та розвивати рідне село чи місто.
«Діти – це те, заради кого варто жити, боротися та перемагати. Проекти, які покликані принести малюкам радість, сприяти їхньому фізичному та духовному розвитку, а також полегшити працівникам дитсадка організацію виховного процесу малюків, завжди знаходять відгук у серці у засновника Фонду «Тільки разом» Ігоря Палиці. Щаслива, що ці ж принципи слугують життєвим вказівником для громади вашого села. Сподіваюся, що дитячий майданчик довго служитиме вихованцям садочка, яких із кожним роком лише більшатиме», – зазначила Людмила Марадевич.

oksy

Залиште коментар