У Замшанах відзначали День села

За багаторічною традицією свято села у Замшанах, що на Ратнівщині, відзначають у Михайлів день, 21 листопада. Головна локація також незмінна – Замшанівський будинок культури. За 33 роки функціонування він став справжнім осередком культурного життя села. Завідувач клубом Оксана Бірук розповіла, що Замшани одне із небагатьох сіл області, яке може похвалитися такою кількістю аматорських колективів, а їх тут 6. Саме місцеві артисти займаються організацією усіх культурно-мистецьких заходів.
«Ніщо не може стати на перешкоді гарному святу, – розповіла завідувач будинком культури Оксана Бірук. – Ми, працівники клубу та аматори сцени, звикли до труднощів. Так, кілька місяців тому вийшов з ладу підсилювач звуку, а без нього і свята не зробиш. Тоді вирішили не зволікати, і звернулися за допомогою у Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».
За словами жінки, співпраця із фондом уже стала системною. Так, у 2017 році у клубі нарешті з’явився ноутбук, а для учасників колективу «Діброва» придбали нові костюми.
Слово стримали і цього року. В дарунок від Фонду  будинок культури отримав мультифункціональний пристрій та сертифікат на придбання підсилювача звуку.  

Розділити радість свята та вручити подарунки від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» прибув депутат Ратнівської районної ради Микола Макарук. У вітальному слові він зазначив, що уже невдовзі жителям Замшан належатиме проявити свою єдність, твердість рішень та готовність до перетворень не лише у мистецтві, а й у творенні нової історії свого села.
«Коли відвідую такі гарні свята, то розумію, що щасливий жити та працювати саме на Ратнівщині. Інколи здається, що історію, традиції, пісні свого краю знаєш достеменно, і лише завітавши у село, відкриваєш його нові барви. Сподіваюся, що із такими ж жагою, натхненням та успіхом нам вдасться пройти через усі випробування, а доленосні рішення відкриють перед громадою нові шляхи розвитку», – зазначив Микола Макарук.

oksy

Залиште коментар