Учасник стипендіального конкурсу зіграв на бандурі для Фонду

Стипендіальний конкурс від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» показав, що студенти Луцька – креативна молодь. Це підтверджує і той факт, що під час урочистого вручення сертифікатів на стипендію учасник проекту, Віктор Бондар зіграв для усіх присутніх на бандурі.

Які тільки ідеї, про те, що можна і потрібно зробити для нашого міста не озвучували вони під час захисту есе. Кот Галина та Шабала Дмитро розробили маршрути підземеллями Луцька, Філюк Ольга пропонувала пофарбувати стіни у дитячих лікарнях, а Падалко Галина розробила інформаційний портал, який надасть користувачу достатній об’єм інформації про наше місто.Комісія прослухала близько 200 захистів есе на тему «Моя інвестиція у Новий Луцьк» відібрала 37 найсильніших студентів. А вже сьогодні голова правління Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк вручив переможцям сертифікати на отримання стипендії у розмірі від 1500 до 2500 тисячі гривень.

«Хочу привітати вас з перемогою у конкурсі. Працюйте над собою, здобувайте нові знання та розвивайте у собі нові якості. Сподіваюсь, що усі студенти, які подали заявки на конкурс залишились задоволеними, а комісія поводилась неупереджено та справедливо», – зазначив Олександр Товстенюк.Голова правління Фонду також зауважив, що сам навчася у Луцьку: першу освіту здобув у СНУ, а другу – у ЛНТУ.

На завершення заходу, студент Волинського державного училища культури і мистецтва І.Ф. Стравінського Бондар Віктор зіграв для усіх присутніх на бандурі. Саме він у своєму есе написав, що хотів би відкрити студію бандури у дитячому будинку.

«Я б хотів відкрити у дитячому будинку, щось нове – студію бандури. Думаю, що це не так вже й складно було б організувати. І я впевнений на всі сто відсотків, що там – серед великої кількості дітей – є справжні таланти. Вчитель бандури в інтернаті не може бути просто вчителем. Він – друг, наставник, людина, яка може порадити і підтримати. А основне – в дітей з’явиться нова мета у житті», – йдеться в есе хлопця.

Redaktor

Залиште коментар