Учасники студентського проекту відпочинуть у Буковелі

Учасники студентського проекту «Студентський вектор. Lutsk» отримали сертифікати на десятиденний відпочинок у Буковелі від благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». Цікаві екскурсії містом, перегляди фільмів з обговоренням, дискусії та тренінги «Мотивація до самовдосконалення» – так наповнювали дозвілля студентів-стипендіатів благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» координатори проекту Анастасія Шевчик та Антон Євтушок.

Нагадаємо, благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» реалізує програму, у рамках якої 100 обдарованих студентів денної форми навчання, які найбільше відзначилися в науковій, навчальній, культурно-мистецькій, спортивній, громадській діяльності навчальних закладів державної форми власності I-IY рівня акредитації м. Луцька отримують стипендії благодійного фонду (положення).

«Дуже добре, що у нас є розуміння і підтримка один одного. Ви всі дуже позитивні. Ідея проекту народжувалася спільно з Анастасією Шевчик, на етапі тренінгів долучилася психологічна служба СНУ імені Лесі Українки. Дякуємо за вашу роботу, за те, що ви згуртувалися, дослухалися до того, що вам говорили тренери. Тому правління благодійного фонду прийняло рішення нагородити найактивніших учасників проекту поїздкою в Буковель. Поширюйте добрі знання, адже те, що народжується з радістю, любов’ю, дає гарні плоди», — привітала студентів заступник голови правління благодійного фонду Ірина Констанкевич.

Студенти подякували за активне дозвілля, ефективні тренінги та можливість відпочити у Буковелі.

Redaktor

Залиште коментар