В КНЯГИНИНКУ ОБЛАШТУВАЛИ ПЕРШУ ЕКОЛОГІЧНУ ЗУПИНКУ

В селі Княгининок Луцького району встановили першу із шести габіонових зупинок громадського транспорту. Проект реалізували за підтримки Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.
За словами голови Княгининівської ОТГ Олени Твердохліб, ініціатором встановлення саме габіонових зупинок був мешканець села Княгининок Володимир Омельчук і проектний менеджер громади Сергій Ужегов.
«Ми екологічно спрямована громада, тож вирішили, що зупинки мають бути з природного матеріалу і саме Володимир Омельчук запропонував, щоб вони були з каміння в новій сучасній технології габіону, дизайн габіонової зупинки розробила Марія Кошель з Княгининка», – розповідає Олена Твердохліб.
За словами голови ОТГ, такі зупинки будуть встановлені по дві в трьох селах: Княгининку, Милушах та Зміїнці. Загалом в громаді збираються оновити 17 зупинок для громадського транспорту. 
«Ми звернулися до Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», бо знаємо що тут підтримають наш креативний задум, – розповідає очільниця громади. – Саме на оформлення таких зупинок нам виділили кошти. За гроші зі свого бюджету ми облаштуємо 10 звичайних скляних зупинок».
За словами Олени Твердохліб, жителі громади ідею з облаштування таких креативних зупинок громадського транспорту сприйняли радо. До слова, такі конструкції мають ряд переваг: влітку стіни з камінням дають прохолоду, а в холодну пору захищають від вітру
«Наступну зупинку ми ставимо в Зміїнці. Термін проведення цих робіт залежить від дорожників, які зараз ремонтують дорогу Луцьк-Ковель – по мірі того, як вони облаштовують площадки для зупинок громадського транспорту, ми встановлюємо зупинки. І, до речі, колір цих габіонових зупинок залежить від кольору бруківки на тротуарі», – розповідає Олена Твердохліб.
До слова, ще одна креативна зупинка в Княгининівській ОТГ встановлена теж за кошти Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Це дерев’яна зупинка у формі книжки, дах якої підтримують майже трьохметрові кольорові олівці.

Оксана

Залиште коментар