«Він зробив багато для міста»: у Луцьку відбувся баскетбольний турнір пам’яті Олексія Веремійчика

В обласному центрі Волині відбувся баскетбольний турнір пам’яті трагічно загиблого директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексія Веремійчика. Змагання тривали упродовж трьох днів, з 2 по 4 жовтня.

Перемогла команда «Старий Луцьк – Університет-2», проте, як зазначили організатори турніру, на майданчику не було суперників, адже метою спортивного заходу було вшанування пам’яті Олексія Веремійчика та підготовка до чемпіонату, пишуть «Волинські Новини».

Ігри відбувалися в спорткомплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Як зазначив під час відкриття змагань заступник міського голови Костянтин Петрочук, Олексій Веремійчик – це людина, яка левову частку свого життя і душі віддала для того, щоб зробити місто комфортним для молоді, спорту та всіх людей.

«Саме завдяки Олексію розпочали облаштовувати поля зі штучним покриттям в дворах нашого міста. Саме він зумів організувати Молодіжний центр. Можна перелічувати масу проєктів, які розпочав саме Олексій. Давайте пам’ятати Олексія, який так багато зробив для нашого міста», – зауважив посадовець.

«Олексій казав, що хоче робити більше для людей, щоб молодь розвивалася, щоб були спортивні майданчики, тоді молодь буде здорова. Цінуйте життя, бо воно непередбачуване. Я вдячна усім людям, які підтримували мене, а також організаторам турніру на честь світлої пам’яті мого чоловіка», – пригадала дружина Олексія Анна Веремійчик.У фінальній грі змагань зійшлися гості з Рівного та «Старий Луцьк – Університет-2». В обох команд було по дві перемоги, тож переможець цього матчу мав стати чемпіоном. Лучани перемогли та в підсумку взяли золото.

Заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода подякувала командам за те, що вони в такий нелегкий час не побоялися та приїхали на турнір у Луцьк.

«Цей турнір дуже важливий для нас. Я думаю, що вам буде за честь отримати кубки від цієї чарівної дитини Аліси Веремійчик (дочка Олексія Веремійчика, – ВН)», – сказала Катерина Шкльода.

Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий також подякував командам за участь в турнірі.

«Поки живе пам’ять про людину, доти живе і сама людина», – зазначив Володимир Захожий.

Дружина Олексія Веремійчика Анна також подякувала командам за активну класну гру, а особливо відзначила «Старий Луцьк».

«Ви – гордість нашого міста. Ми з чоловіком отримували масу задоволення від ваших ігор», – зауважила Анна Веремійчик.

А потому Аліса Веремійчик вручила кубки переможцям турніру. Третє місце посів «Новомосковськ», срібні медалі завоював БК «Рівне», а золото – «Старий Луцьк – Університет-2».

Щодо індивідуальних нагород, то найкращим центровим став Сергій ЮрченкоЄвген Коровяков з БК «Рівне» став найкращим нападником, а найкращим захисником став Юрій Крамар. MVP турніру організатори обрали Володимира Коцька. Ну а супер-MVP турніру стала маленька Анна Веремійчик.До слова, в рамках баскетбольного турніру пам‘яті Олексія Веремійчика товариську гру між собою зіграли луцькі журналісти та представники міської ради. Боротьба вийшла безкомпромісна, тож матч завершився з рахунком, ніби на замовлення для журналістських матеріалів – 35:35. Як то кажуть, перемогла дружба.

tilkyrazom

Залиште коментар