Вітання Ігоря Палиці з Великоднем

Дорогі українці!

Щиросердечно вітаю усіх з величним святом Великодня!

Свято Світлого Христового Воскресіння для усього світу є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, віри над безнадією.

Пасхальні дні спонукають переоцінити своє життя, стати смиреннішими, добрішими, милосерднішими, очиститися від скверни й надихнутися духовним відродженням та християнською любов’ю. У ці дні наші душі особливо потребують благословення й піднесення, надто у такий непростий для світу час боротьби із підступною недугою.

Нині як ніколи маємо бути сильними й розважливими та пам’ятати, що найсильніша молитва – у нашому серці. Давайте проведемо цей Великдень удома, бо від нашої мудрості залежить те, як швидко світ здолає цей непростий виклик. Найщиріша віра – не у церкві, а у наших помислах та діяннях.

Нехай Великдень сповнює ваші серця любов’ю та зміцнює кожного духовно. Нехай Господь благословить Україну здолати всі біди й випробування.

Нехай ці святкові дні принесуть у кожну домівку радість і надію, спокій і благополуччя, а головне – міцне здоров’я та впевненість у щасливому майбутньому!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою народний депутат України, засновник Фонду «Тільки разом» Ігор ПАЛИЦЯ

tilkyrazom

Залиште коментар