Вітаємо юних «КРОКСівців»

Днями у Волинському ліцеї-інтернаті Волинської обласної ради відбувся ХІІ відкритий чемпіонат старшокласників Волині «КРОКС» (Культурних, Розумних, Організованих, Кмітливих, Спритних). Він проходив під девізом «Навчаючись, змагаємося, творимо, відпочиваємо» і був присвячений  пам’яті випускника ліцею Миколі Корольку, який загинув за територіальну цілісність України.  

Учасниками змагань стали команди нових типів навчальних закладів Волині і Тернопільської області. Вдруге змагання відбулися за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та влади.  Переможцям і призерам представники Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та влади подарували цікаві книги: художню і публіцистичну літературу патріотичного виховання видавництва газети «День».

Змагання відбувалися як в особистій, так і у командній першості. Спочатку тривали півфінальні зустрічі, у яких визначилися фіналісти чемпіонату. Наступного дня уфінальній грі особистої першості переміг учень 10-класу Волинського ліцею-інтернату  Олександр Нижник, а в командній першості перемогла команда «Ад Астра» Колківської ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею.

Чемпіонат «КРОКС» як в особистій, так і в командній першості – це 22 конкурси, більшість з яких інтелектуальні, творчі, логічні, решта – спортивні. В особистій першості учасникам змагань завжди були цікаві конкурси «Кроксчайнворд», «Весела розминка», «Видатні українці», «Ребус», «Калькулятор» – інтелектуальні, серед спортивних – «Гол», «Планка», «Снайпер». В командній першості найбільш змістовними, оригінальними, цікавими є конкурси: «Україна», «Кросворд», «Знавці», «Мистецтво України», «Планета  Земля», «Спорт» та інші.

  

oksy

Залиште коментар