Військовий аеродром у Луцьку працюватиме ефективніше

У зв’язку з напруженою воєнно-політичною ситуацією навантаження на летовище збільшилося. Про це розповів заступник командира по роботі з особовим складом майор Андрій Вдовіцин.

«Військовий аеродром функціонує, ми тут постійно приймаємо літаки. Було менше навантаження, адже тут сідали літаки цивільні. Для більш ефективної роботи нам потрібні додаткові матеріально-технічні засоби. Тому ми звернулися у благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» з проханням про найнеобхідніше для функціонування військового аеродрому. Це автодорожна фарба для маркування злітно-посадкової смуги та автошини», — розповів Андрій Вдовіцин.

На аеродромі тривають льотно-методичні збори з бойового застосування бомбардувальної авіації. Черговий етап зборів відбудеться сьогодні, 21 травня.

«Для того, щоб літак злетів, виконується дуже велика робота. Тому була велика потреба у автошинах для спецтехніки, яка працює на подачі до польоту. Щодо злітно-посадкової смуги, то маркування потрібно оновлювати двічі на рік. Але його не оновлювали вже декілька років. Добре, що активісти нам порадили звернутися у фонд і там оперативно відреагували на наше прохання. Велике дякую і низький уклін благодійному фонду і особисто Ігорю Петровичу Палиці за допомогу», — зазначив Андрій Вдовіцин.

Redaktor

Залиште коментар