Волинянка привезла з Міжнародних змагань срібну медаль

Так, у Німеччині у Гамбурзі 19 квітня відбулись Міжнародні змагання зі спортивної ходьби.

На дистанції 20 км майстер спорту України Вітовщик Василина (тренери Калитка М.Ф., Калитка С.В.), яка представляє товариство “Спартак” та обласну школу вищої спортивної майстерності – зайняла 2 місце з результатом 1 година 35 хвилин 32 секунди, поступившись лише спортсменці з Гватемали. Третє місце виборола спортсменка з Австралії.

“Я повернулась з змагань з дуже позитивними враженнями. Для кожного спортсмена важливо їздити на турніри та змагання, адже це стимулює до роботи над собою”, – зазначає Василина.

Варто зазначити, що дівчина виконала норматив, який дає можливість отримати ліцензію на участь у Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-Де-Жанейро.

Виступ став можливим завдяки фінансовій підтримці фонду “Новий Луцьк”.