Володимир-Волинський педколедж відсвяткував річницю створення

79 років тому у Володимирі-Волинському для підготовки вчителів української школи з’явилася перша на Волині учительська школа. До вітань з нагоди річниці створення тепер уже вищого комунального навчального закладу «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського» долучився  Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». 

«Довгий шлях, на якому були і Друга світова війна, і неодноразові зміни напрямків підготовки, і три реорганізації, пройшов педколедж, щоб сьогодні бути одним з найкращих профільних закладів освіти, – зазначив керівник навчального закладу Микола Савельєв. – Найвизначнішою нашою цінністю була і є повага до традицій: світової педагогічної думки, українського народу і рідного навчального закладу».
Володимир-Волинський педагогічний коледж гнучко реагує на потреби сучасності та намагається оперативно адаптувати освітній процес відповідно до нових вимог. Засади Нової української школи значно підвищують вимоги до вчителя найменших школярів. У навчальному закладі, за словами директора, ще минулого року розпочали готувати студентів до роботи в нових умовах. За попередніми даними, 24 минулорічні випускники успішно працюють з першачками у реформованій школі.
Привітав студентів, викладачів та гостей урочистостей керівник Володимир-Волинської міської організації УКРОПу Сергій РадкевичВін подарував від Фонду сертифікат для придбання англомовних підручників.

«Приємно, що коледж розвивається, затребуваними на ринку праці є його випускники, – зазначив  Сергій Радкевич. – І міська, і сільська школа потребують молодих вчителів із новітніми підходами до навчання дітей, креативним мислення, творчими здібностями. Таких готує Володимир-Волинський коледж. Я переконаний, з новими підручниками фаховість випускників ще більше зросте. Тепер вони зможуть якісніше навчати школярів мові Європейського Союзу, до інтеграції з яким прагне наша держава. Молодь повинна бути освіченою і адаптованою до англомовного середовища, аби комунікації із сусідами допомагали розвивати і підтримувати рідну Україну, її економіку, забезпечували розквіт нашої держави».

tilkyrazom

Залиште коментар