Волонтери обмінювались досвідом

Форум, організований центром «Довіра» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки у партнерстві з благодійним «Фондом Ігоря Палиці – Новий Луцьк», відбувся у Луцьку з нагоди Всесвітнього дня волонтерів. 

Метою дійства була презентація волонтерської діяльності та обмін досвідом членів організацій добровільних помічників. У рамках форуму презентували тренінг з питань протидії торгівлі людьми «Твоя обізнаність – твоя безпека». Відбувся перегляд та дискусійне обговорення документального кіно про права людини «Життя на продаж». 

«Волонтери – це ті люди,які допомагають в біді, у скрутну хвилину. Це внутрішня спонука, те, що закладено на генетичному рівні, те, що є у серці. В університеті наставники змогли розбудити іскри добра у ваших серцях та згуртувати у такий гарний осередок, як центр волонтерів «Довіра». Я безмежно рада, що невеликий гурт свідомих та безмежно добрих студентів,які були на факультеті психології на чолі з Людмилою Володимирівною, згодом розширилися до інших факультетів і тепер центр волонтерів «Довіра» — загальноуніверситетська організація, яка не обмежується допомогою тим, хто її потребує у місті, а охоплює всю Волинську область», — звернулася до учасників форуму заступник голови правління благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» Ірина Констанкевич. 

Подяку від засновника фонду, народного депутата України Ігоря Палиці за значний вклад у розвиток волонтерської діяльності та підтримку ініціатив студентської молоді отримала керівник центру «Довіра» Людмила Потапчук. 

«Волонтери СНУ активно працюють над проектами співпраці зі школами-інтернатами, реабілітаційними центрами, дитячими будинками, притулками. У рамках програми «З добром у серці» волонтери співпрацюють з благодійним фондом «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». Студенти декількох факультетів вітають породіль, дарують першу вишиваночку та альбом малюка новонародженим», — повідомила Людмила Потапчук. Також керівник центру «Довіра» розповіла, що коштом благодійного фонду чимало волонтерів цього літа відпочили у Буковелі. 

Найактивніші добровольці та волонтерські організації отримали грамоти, подяки та подарунки від благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк». 

Redaktor

Залиште коментар