Волинь отримала життєво необхідні ліки від благодійників

Волинська обласна клінічна лікарня 30 квітня отримала гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Сучасне село та місто», який передав закладу тисячу флаконів медичного препарату «Альбумін Хьюман 25% Флексбумін». Ліки розподілять по всіх медзакладах області.

Цей імунобіологічний засіб вкрай необхідний для лікування важкохворих, при інтенсивній терапії, під час оперативних втручань, при травмах, опіках, захворюваннях нирок, печінки того, повідомили у фонді. Навіть передчасно народжені діти, що потребують інтенсивної терапії, отримують лікування цим плазмозамінним препаратом.

Пацієнти Волинської обласної клінічної лікарні отримуватимуть таке лікування за призначенням лікарів. Важливо, що ця допомога була надана у такий особливо складний період боротьби з пандемією коронавірусу.

«Окрема подяка за допомогу в організації отримання ліків в медичний заклад народному депутату по округу № 22 (м. Луцьк) Ігорю Палиці та його благодійному Фонду «Тільки разом». Завдяки його зверненню про необхідність забезпечення лікарні та організаційній роботі заклад отримав життєво необхідний препарат, а наш благодійний фонд – нового партнера», – повідомили у фонді «Сучасне село та місто».

Як розповів в.о. директора Волинської обласної клінічної лікарні Олександр Дудар, препарат справді вкрай необхідний. Благо, тепер його вистачить до кінця року.

«Це білок плазми крові і використовується для важких прооперованих пацієнтів, при різних складних захворюваннях, – пояснює головний лікар. – В такій кількості, як ми його отримали, а це флакони по 100 мілілітрів, є змога розподілити його по всіх медичних закладах області. Тому потреба закрита до кінця року. Вже на одну проблему менше».

tilkyrazom

Залиште коментар