Волинські школярі змагалися за Весняний кубок

10 березня 2019 року завершився турнір з міні-футболу серед юнаків 2007–2008 років народження «Весняний кубок–2019», який проходив в спортивному залі луцького НВК №26.
Організатори турніру – Федерація футболу міста Луцька спільно з КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх».  Захід відбувся за підтримки Фонду  Ігоря Палиці «Тільки разом».

Участь у змаганнях взяли 7 команд: «Волинь-08 (І-ша команда)» (Луцьк), «Волинь-08 (ІІ-га команда)» (Луцьк), «Денді» (Луцьк), ДЮСШ №2 м. Луцьк,  ДЮСШ №2 смт Іваничі, ДЮСШ м. Ківерці, ДЮСШ м. Рожище.

Юнаки з величезним запалом енергії боролися за перемогу. Вболівальники, в свою чергу, емоційно підтримували гравців.
За результатами змагань місця розподілилися таким чином:
І місце – «Волинь-08 І»;
ІІ місце – «Волинь-08 ІІ»;
ІІІ місце – «Денді»;
ІV місце – ДЮСШ м. Рожище.
Також визначили кращих гравців у таких номінаціях:
Найкращий бомбардир – Вадим Азіров («Денді»);
Найкращий воротар – Юрій Патійчук («Волинь-08 І»);
Найкращий нападник – Дмитро Коваль («Волинь-08 ІІ»);
Найкращий захисник – Данило Горощук (ДЮСШ м. Рожище).

Представник Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Піддубний привітав переможців та призерів та побажав продовжувати працювати над собою, аби досягти нових вершин у спорті. Він зазначив, що засновник Фонду Ігор Палиця вболіває за розвиток спорту на Волині, тому спортивні проекти – в пріоритеті діяльності Фонду.

– Такі заходи дають можливість дітям реалізовувати свій потенціал. Я впевнений, що серед вас присутні майбутні зірки футболу, які через кілька років захищатимуть честь збірної команди України на світових аренах. Не припиняйте тренуватися та працювати над собою. Завдяки великим старанням, наполегливій праці й дисципліні вам це вдасться, – звернувся до юних футболістів  представник Фонду.

Усім призерам «Весняного кубка–2019» Дмитро Піддубний  вручив  брендовані футбольні м’ячі від Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”. 

oksy

Залиште коментар