Волинські ветерани отримали подарунки до Дня Перемоги

Свято зі сльозами на очах – саме так вкарбувався у пам’ять учасників Другої світової війни день 9 травня 1945 року. Адже багато солдатів полягли на полі бою, захищаючи рідну землю від ворога. А ті, кому пощастило повернутися живими, не забувають героїчно загиблих побратимів.

Щороку волинські ветерани традиційно збираються напередодні Дня Перемоги, щоб пригадати військові подвиги та вшанувати полеглих однополчан. Вже кілька років поспіль вагому підтримку для відзначення цього свята надає Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом».

Цьогоріч 345 учасників Волинської обласної організації ветеранів України отримали від Фонду солодощі та сертифікати на продукти. Бойові побратими, які мешкають у Луцьку, зібралися у кафе «Вікторія», де співали пісні воєнної молодості, читали вірші, ділилися спогадами та насолоджувалися виступом народного аматорського чоловічого хору патріотичної пісні «Подвиг».

З прийдешнім святом ветеранів привітав секретар Луцької міської ради, в.о. міського голови Ігор Поліщук.

Дякую за Вашу мудрість і героїзм у воєнні роки, за розбудову нашого міста у мирний час. Завдяки Вам сьогодні ми маємо можливість жити і працювати. Бажаю всім міцного здоров’я, миру, злагоди і благополуччя, – зазначив Ігор Поліщук.

За словами голови міської організації ветеранів України Валерія Севрюкова, ветеранам приємно, що їх не забувають. Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» вже декілька років надає значну підтримку ветеранам.

З нагоди свят учасники організації отримують продуктові набори та подарунки, на їхнє прохання здійснюється передплата газет. Таким чином, люди старшого покоління відчувають, що вони потрібні, про них дбають, — розповів Валерій Севрюков.

Ветеранові Миколі Чернецькому зозуля накувала 90 літ. А на війну він пішов 18-річним юнаком у Вітебську. Дякувати Богу, вцілів у горнилі війни, дожив до такого поважного віку. Дуже переживає, що нині на сході України триває війна, в якій гинуть найкращі.

Підполковник запасу Михайло Єрлін має багато бойових нагород. Та найбільше гордиться медалями за взяття Берліна, за звільнення Праги, за перемогу над Німеччиною та за звільнення Волині. 91-річний ветеран переконаний: для всіх учасників тієї війни Перемога була, є і буде.

Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» організував це свято разом із міською організацією ветеранів України. Ми пам’ятаємо про вас, пам’ятаємо ваш подвиг, рівняємося на Вас. Засновник Фонду передає вам вітання та низький уклін за ваш подвиг, – наголосив  керівник програми «Культура і духовність» Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Дмитро Зінько.

tilkyrazom

Залиште коментар