До впевнених перемог – з новим спортінвентарем

Учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Затурці Локачинського району люблять фізкультуру та спорт. Підтвердження цього – результати різноманітних змагань, турнірів, чемпіонатів. Наприклад, затурцівські школярі – другі в області зі спортивного орієнтування, а юні любителі поганяти м’яча тримають першість із футболу в районі. Грають шкільні футболісти і за збірну села, а  три учні школи відстоюють на змаганнях честь районної команди.

– Ми приділяємо спорту дуже багато уваги. Здоров’я потрібно підтримувати. І саме заняття фізкультурою, спортом загартовують дітей, – переконаний директор школи Михайло Кушнір. – Ми заохочуємо дітей, намагаємося створити відповідні умови, щоб їм було цікаво та комфортно.

Не останнє місце посідає спорт і в роботі сільської ради. Затурцівський сільський голова Володимир Патійчук переконаний: потрібно інфраструктуру розвивати, але й про спорт не забувати.

– Спорт потрібний і в селі, і в школі, адже це головний ключ до здоров’я та успіху, – каже Володимир Патійчук. – У нас – новий сучасний  стадіон. Не так давно  на умовах співфінансування збудували роздягальню. Також підтримуємо нашу футбольну команду, яка показує хороші результати.

Мета проекту Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», що його реалізовували спільно з затурцівською громадою, полягає в тому, щоб ще більше школярів і молоді села залучити до спорту. На умовах співфінансування Фонду та громади матеріальну базу школи вдалося поповнити м’ячами,  наметами, тенісними ракетками та іншим інвентарем. Також у рамках проекту закупили футбольну форму для сільської команди. Вчитель фізкультури Павло Поліщук і тренер футбольної команди Юрій Ковальчук до реалізації проекту підійшли відповідально. Спортивний інвентар вибирали ретельно, щоб і якість була висока, і ціна не кусюча. А футбольна форма, кажуть, у них тепер найкраща в районі.

Тим часом у просторій спортзалі – азарт та спортивний драйв. Під час змагань між 5-А та 5-Б класами школярі завзято демонструють вправність і майстерність. Тож справедлива нічия не влаштовує ні одних, ні інших.

Уболіває за найспритніших радник голови Волинської обласної ради, голова фракції УКРОП в облраді Вячеслав Рубльов, який завітав на презентацію проекту.

– Затурцівська школа – одна з найбільших у районі. Тут кмітливі та здібні учні, сильний педагогічний колектив.  Тож будемо  разом будувати міцну державу. Сьогодні ви зробили перші кроки, але вірю, що не зупинитеся на цьому, а й надалі будете розвивати свою школу, село, а разом з тим – Волинь та Україну, – відмітив Вячеслав Рубльов.

Представник партії УКРОП у Локачинському районі, куратор проекту Оксана Дмитрук зазначила, що це перший проект, реалізований спільно з затурцівською громадою. Загалом за період діяльності в Локачинському районі Фонд підтримав 34 проекти на загальну суму майже  півтора мільйона гривень. З них 18 стосуються покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, шкіл і садочків. 

 

oksy

Залиште коментар