Видовищність та емоційність: луцькі стрітболісти змагалися за призи Фонду Ігоря Палиці

Вчергове баскетбольний майданчик на вулиці Глушець обласного центру Волині перетворився на осередок видовищності та емоцій. З нагоди дня Луцька та Дня фізичної культури і спорту тут 13 вересня провели турнір з баскетболу 3х3 на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Ще кілька місяців тому на місці нового баскетбольного майданчика були хащі, проте завдяки ініціативі міської ради, зокрема радника міського голови Ігоря Поліщука, у липні майданчик відкрили. За час його функціонування тут встигли провести шість турнірів, а нинішні стрітбольні змагання стали сьомими, пишуть Волинські Новини.

Цього разу баскетболістів поділили на дві категорії: U-18 та U-14. Загалом за призи турніру змагалися 17 команд.

Як розповіла заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, до Дня фізичної культури та спорту, а також до дня міста разом з баскетбольним клубом «Старий Луцьк» у Фонді вирішили  провести стрітбольний турнір, адже це один з найвидовищніших видів спорту.

Фонд завжди з радістю долучається до проведення таких крутих заходів, і попри те, що про цей турнір стало відомо не так давно, у ньому взяло участь багато команд. Кожну з команд, яка зайняла призове місце, нагородили спортивним інвентарем, а також грошовими призами.Тренер «Старого Луцька» та один з організаторів спортивного дійства Дмитро Чайковський відзначив, що турнір вирішили провести для наймолодших баскетболістів міста.

«Хлопці грають з суддями, часовими табло, а це дуже впливає на якість гри. Також учасники можуть спілкуватися з баскетболістами «Старого Луцька». Тому у всіх тут класний настрій», – розповів Дмитро Чайковський.

Також він відзначив рівень наймолодших баскетболістів турніру: «Усі чотири команди U-14 проводять дуже хороші ігри, вони рівні за класом. Приємно, що можна спостерігати технічні та тактичні задумки у хлопців. Кожна з чотирьох команд зіграла п’ять ігор, тому для них це хороший досвід. Також всім командам додавали мотивації грошові призи від Фонду, тож вони віддавали на майданчику всіх себе».

Дмитро Чайковський зауважив, що на цьому майданчику з середини липня проводять вже сьомий турнір, тож, на його думку, Луцьк рухається у правильному напрямку популяризації здорового способу життя.

«Всі турніри, які ми проводимо, відбуваються на майданчиках хорошої якості. Класно, що хороші умови конвертуються в кількість учасників, адже з кожним проведеним турніром їхня кількість та рівень збільшується. Ми як організатори також здобуваємо досвід та щоразу намагаємося покращити організаційні питання. Луцьк рухається в правильному напрямку популяризації здорового способу життя серед дітей», – наголосив один з організаторів.

Цікаво, що змагання обмежилися не лише іграми команд. Також учасники демонстрували свої вміння у веденні м’яча, а також влучність з триочкової лінії. Переможці отримали баскетбольні м’ячі від Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» з рук баскетболістів «Старого Луцька».

Окрім того, в товариському матчі між собою зійшлися баскетболісти «Старого Луцька», яких підсилив-послабив ведучий Сергій Абрамчук, а також збірна аматорів. Аматори продемонстрували хорошу гру, однак дива не сталося, і «Старий Луцьк» переміг без особливих проблем.

tilkyrazom

Залиште коментар