Підгайцівському дитсадку – 50 років

Танці, пісні, дитячий сміх та багато подарунків – так дитячий садочок села Підгайці, що в Луцькому районі,  відзначив  золотий ювілей. Протягом 50 років цей заклад випустив не одне покоління вихованців. У навчальному закладі панував святковий настрій, гарно прибрані кімнати, усміхнені вихователі та гості.

На святкову урочистість завітали місцеві жителі, ветерани дошкільної праці, працівники закладу та представники влади. Зокрема привітати працівників садочка та юних вихованців приїхав голова Луцької районної ради Валентин Приходько, для якого дошкільна освіта є досить близькою, адже він багато років пропрацював у садочку «Іскринка».

«Багато років свого життя я віддав дошкіллю і вважаю, що найкраща та найчарівніша країна – це країна дитинства. Дивлячись на цей заклад, я радий, що у Луцькому районі є такі садочки, розвиток яких варто ставити у приклад. Але водночас нам не потрібно зупинятися на досягнутому, а переймати досвід розвитку дошкілля в європейських країнах. Надіюся, що країна дитинства у нас і надалі процвітатиме. Я щиро вклоняюся працівникам садочка за працю і захоплююся їхньою енергійністю та завзятістю», – зазначив Валентин Васильович.

Під час урочистого заходу лунало безліч побажань та привітань, а вихованці садочка дарували гостям гарні виступи, пісні та танці.
Наприкінці свята представники Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вручили вихованцям садочка подарунки.

tilkyrazom

Залиште коментар