Як навчають українських традицій у ДНЗ №12

Андріївські вечорниці у  традиційному українському стилі – таке свято для своїх вихованців влаштували у дитячому навчальному закладі № 12. 
Завідувач Оксана Олійник розповіла, що очолює заклад не так давно – 11 місяців. Оскільки ДНЗ  – один з найстаріших у Луцьку, потребує ремонту окремих приміщень  та повного оновлення матеріально-технічної бази. 

На свято запросили і представників благодійного фонду. 
«Приємно, що змалку дітей навчають традицій, цінувати українське слово, звертатися до минулого і бути істинним поціновувачем свого, рідного. Оскільки незабаром новорічно-різдвяні свята, ми прийшли з подарунками. Ще вперше завітавши у ваш садочок ми зауважили, що тут не вистачає сучасних технічних речей. Тому наш перший подарунок від благодійного фонду – сучасний телевізор, який можна використовувати для забезпечення навчального процесу – презентацій, демонстрацій фото і відеоматеріалів. На черзі – встановлення дитячого майданчика, адже існуючий вже застарілий. На жаль, не додається увага з боку держави, тому фонд взяв на себе компенсаторну функцію, адже це головна мотивація Ігоря Петровича Палиці», – звернулася до присутніх заступник голови правління благодійного фонду Ірина Констанкевич. 

Також садочку подарували добірку найкращих українських та світових мультфільмів, а всі діти отримали солодкі подарунки. 
«Це була мрія садочка – почати оновлювати технічне забезпечення. І завдяки благодійникам, вона втілилася. Ми дуже вдячні за допомогу і за щасливі очі дітей, які отримали подарунки сьогодні», – розповіла завідувач навчального закладу Оксана Олійник. 

Redaktor

Залиште коментар